خرید پمپ آب بهترین قیمت انواع پمپ آب خانگی دماتجهیز

به ازای هر واحد مسکونی،  میزان مصرفی حدود 400 لیتر در ساعت در نظر گرفته می شود. پمپ‌های جابجایی مثبت برای توزیع مقدار دقیق مایعات و کنترل جریان اندازه‌گیری شده، استفاده می شوند. پمپ‌های سانتریفیوژ مجهز به سیستم‌های خردکننده برای کمک به حمل‌ونقل مواد پر از ریز جامدات استفاده می شوند. طراحی‌شده برای تامین جریان چشمه‌های مورد استفاده برای اهداف زیبایی و هوادهی در مخازن مسکونی ، تجاری و صنعتی و مخازن آب.

همانطور که از اسم آن پیداست، این مدل از پمپ آب خانگی مخصوص استخرها و تامین فشار مدنظر برای پرکردن آب استخر و فضاهای مشابه است. پمپ آب استخری از رایج ترین پمپ های آب خانگی برای ویلاها، واحدهای آپارتمانی استخردار یا مجموعه های عمومی است که صرفا متناسب با ظرفیت و توان آن انتخاب خواهد شد. بهترین پمپ های آب استخری را میتوانید از ابزاریکا با مشاوره رایگان بخواهید.

بنابراین برای خرید این دستگاه به نمایندگی های معتبر و با تجربه مراجعه کنید. ساختمان این پمپ‌ها به صورتی است که تعمیر و سرویس آن نیازی به ورود به محفظه ندارد و می‌توان به راحتی پمپ را از داخل محل استخراج خارج کرد. در بسیاری از کارها مانند انتقال آب در مناطق کم ارتفاع ، روکش استخرها و جمع کننده‌ها استفاده می‌شود.

برای اینکه از محل خروج شفت از کِیسینگ پمپ سیالی خارج نشود و اصطلاحاً نشتی به خارج نداشته باشیم از ابزاری به نام مکانیکال سیل استفاده شده‌است. از این نوع پمپ‌ها در ابعاد و اندازه‌های مختلف برای مصارف گوناگون ساخته می‌شوند. به‌طور کلی پمپ به دستگاهی گفته می‌شود که انرژی مکانیکی را از یک منبع خارجی گرفته و به سیالی که از آن عبور می‌کند، انتقال دهد.

پمپ آب

در نهایت نیز نکات و مطالب مهمی برای انتخاب صحیح پمپ از میان برندهای ایرانی و خارجی بیان می کنیم. مجموعه پدرولا نیز مانند برندهای ذکر شده، یکی دیگر از برندهای معتبر در زمینه تولید پمپ‌های آب می‌باشد.

از اتصال دو یا چند پمپ آب کوچک به صورت موازی، بوستر پمپ ساخته شده و با توجه به میزان مصرف، پمپ های مورد نیاز شروع به کار کرده و هنگام پایین آمدن مصرف، پمپ های اضافی خاموش می شوند. کاربرد بوستر پمپ در برج ها و ساختمان های با ارتفاع بالا بوده که به فشار و ارتفاع بالایی نیاز دارند. از مزایای این مدل می توان به هزینه نگهداری پایین و مصرف بهینه انرژی اشاره کرد.

این نوع پمپ آب به خاطر اینکه مقدار مشخص و ثابتی مایع را در سیکل جابه‌جا می‌کند، از نوع پمپ‌های جابه‌جایی مثبت است. می‌توان گفت که این شرکت‌ با ارائه این محصول توانسته است نیازهای طیف بزرگی از مشتریان را که به انتقال حجم زیادی از دبی در لحظه نیاز دارند، برآورده کند. هر چند قیمت این پمپ‌ها معمولا بالا است اما در مقایسه با سری‌های مشابه و مدل‌های خارجی و اروپایی، قیمت مناسبی دارند. پمپ سیرکولاتور نوید موتور قادر است در دمای +2 تا 110 درجه سانتی‌گراد به خوبی راندمان عادی و معمولی را نگه دارد.

اِلین پمپ با بیش از نیم قرن سابقه فعالیت خود را در قالب سهامی خاص و با سرمایه‌ی بخش خصوصی، در زمینه فروش تجهیزات صنعتی از قبیل الکتروموتور، پمپ و لوازم جانبی آغاز نموده بهترین پمپ آب خانگی است. اگر کشاورز هستید و برای آبیاری باغات و مزارع خود می خواهید پمپ دو اینجی به کار ببرید. بنابراین باید به میزان مناسبی آب در زمان معینی به سطح زمین فرستاد.

از ورود آب به سیستم آبرسانی خانگی مطمئن شوید.

پمپ های آب تحت فشار خانگی برای راه اندازی و مورد استفاده قرار گرفتن به تجهیزات جانبی احتیاج دارند که در ادامه به شرح هر یک می پردازیم. اگر از پمپ های با توان کمتر از 1 اسب بخار استفاده می کنید، می توانید پمپ را تنها با یک ست کنترل نصب و راه اندازی نمایید. اما برای پمپ های با توان 1 اسب بخار و بیشتر نیاز است تا قطعاتی نظیر پرشر سوئیچ، منبع انبساط بسته، مانومتر، 5 راهی و شیلنگ زیر منبع تهیه شود.

پمپ روغن داغ پمپیران جهت انتقال سیالات با دمای بالا استفاده می‌شود و در صنایع مختلف شیمیایی، دارویی، غذایی، فولاد، صنایع نساجی، چرم و کاغذ کاربرد دارد. البته دیگر اجزاء سیستم پمپاژ پمپ نیز شامل کنترل کننده ها، سنسور ها، تجهیزات نصب و راه اندازی، آداپتور ها، پروب و حسگر ها و سوپاپ ها می باشند. یکی از متداول ترین نوع کاویتاسیون، کاویتاسیون تبخیری می باشد که 70% کاویتاسیون ها را دربرمی گیرد. همچنین وقتی (NPSHA) از (NPSHR) کمتر باشد این پدیده رخ می دهد به آن نارسایی NPSH نیز می گویند.

از جمله پارامترهایی که قبل از خرید باید در نظر بگیرید می‌توان به مواردی مانند تعداد طبقات ساختمان مورد نظر، تعداد واحدهای آن مجتمع، مساحت واحدها، سایز و طول لوله‌های آب، سیستم لوله کشی ساختمان مورد نظر و … اشاره کرد.

پمپ آب

برای استفاده از پمپ آب در مجتمع های مسکونی که حداقل دارای 20 واحد می باشند نیاز به بوستر پمپ می باشد که بتواند آبرسانی را براحتی انجام دهید. با توجه به بارندگی زیاد و بالا بودن سطح آب های زیر زمینی در شمال کشور ، عمدتا خانه هایی که در این مناطق قرار دارند دارای یک چاه با عمق کم یا متوسط می باشند.

یکی از مواردی که همواره در خرید پمپ آب خانگی به آن توجه میشود، قیمت پمپ آب خانگی است، بطوری که در اکثر مواقع قیمت نسبت به کیفیت ارجحیت دارد و بیشتر مورد توجه قرار میگیرد. از آنجایی که عمر مفید پمپ آب های خانگی بین 7 الی 8 سال است، پس بهتر است نمونه ای با کیفیت خوب و مناسب تهیه شود تا در دراز مدت دچار مشکل و یا خرابی نشود.

پاسخ به “بهترین پمپ آب خانگی چیست؟ معرفی7 مورد از بهترین‌ها”

زمانی که موتور را روشن می‌کنید،‌ برق از طریق سیم پیچ‌ها عبور کرده و در نهایت یک میدان مغناطیسی تولید می‌کند. همین موضوع سبب می‌شود تا امکان حرکت 180 درجه‌ای روتور فراهم شود. در پایان نیز با حرکت روتور، پروانه هدایت شده و به پمپ آب انرژی و نیرو برای کار را می‌دهد. دقت کنید که اگر ساختمان چند طبقه دارید و یا محل مسکونی شما دارای نوسانات شدید آب می باشد.

برای محاسبه هد پمپ آب خانگی همچنین می توانیم تعداد طبقات را در ارتفاع هر طبقه ضرب کرده و عدد بدست آمده را با 3 بار فشار که برابر با 30 متر می باشد ( افت فشار) جمع کنیم . به عنوان مثال فشار مورد نیاز واحد مسکونی 9 طبقه با ارتفاع هر طبقه 3 متر ، فشار و دبی به صورت زیر محاسبه می شود. 1) دسته اول از پمپ‌ها که با عنوان پمپ خانگی کیفیت بالا و قیمت بالا معرفی شده است شامل برندهای اروپایی می‌شود.

پمپ آب خانگی به منظور تقویت فشار و تامین آب موردنیاز خانه ها و آپارتمان ها و حتی کارخانجات استفاده می شود. نسبت به میزان مصرف آب و تعداد شیر آب و دوش ها اندازه ی پمپ آب می تواند متفاوت باشد. پس با توجه به نیاز خود، پمپ آب خانگی را در اندازه ی مناسب خریداری کنید.

تجهیزات دیگر هم میتوانید هم از ست کنترل استفاده کنید هم از منبع -کلید-پنج راهی-درجه . پمپ آب با چرخش فن درون خود می‌تواند مکشی ایجاد کرده و آب را به جهات مختلف حرکت دهد.

طراحی باید به گونه ای باشد که فشار در طبقه آخر ساختمان از 5.5 متر ستون آب کمتر نشود. بنابراین در ساختمان های بلند مرتبه، ساختمان را به چند ناحیه تقسیم می کنند. بر اساس SFU بدست آمده به جدول زیر مراجعه کرده و با توجه به اینکه سیستم با فلاش والو یا فلاش تانک کار می کند، دبی را بدست آورید.

  • همچنین می توان از پمپ آب برای تامین، حمل و جابجایی اشکال مختلفی از مایعات، بسته به ظرفیت پمپ استفاده کرد.
  • قطر لوله خروجی در اکثر انواع پمپ آب خانگی ایرانی این شرکت 1 یا 1.25 اینچ است.
  • ظرفیت منبع تحت فشار دیافراگمی نیز با توجه به تعداد واحدهای ساختمان و مقدار دبی آب مصرفی انتخاب می شود.
  • برای انتخاب پمپ آب مناسب میتوانید به صورت رایگان از کارشناسان ما در پویاموتور مشاوره دریافت نمایید.شرکت پویاموتور ارائه دهنده برندهای برتر مانند پمپیران, ابارا و پنتاکس می باشد.

سرویس پمپ را هم خودتان می توانید انجام دهید و هم می توانید از خدمات یک متخصص در این حوزه استفاده کنید.

پمپ آب خانگی نسبت به دیگر پمپ‌های افزایش فشار قیمت مناسب‌تری دارد.

وقتی جریان برق وارد الکتروموتور پمپ می شود، گاهی اوقات به دلایل متفاوت در سیم پیچی اتصال رخ می دهد. که این اتصالی باعث کوتاه شدن جریان برق می شود و یک میدان مغناطیسی نامناسب ایجاد می کند. اکثر قریب به اتفاق افرادی که تجربه خرید پمپ ، استفاده و یا نصب آن را نداشته اند بیشتر به خود پمپ توجه میکنند. در صورتی که یک پمپ به تجهیزات و لوازم جانبی مخصوصی نیاز دارد تا بتواند در ضمن برآوردن خواسته شما، کارکرد کامل تر و بازدهی بهتری داشته باشد.

پمپ باید به برق وصل باشد و دکمه روشن/خاموش آن ، در صورت وجود، روشن باشد. برای کسب اطمینان کامل از عدم وجود مشکل در روند برق رسانی به پمپ، می توانید پریز متصل به پمپ را را نیز با استفاده از یک فازمتر و یا دیگر روش ها بررسی کنید. همچنین، نصب شیرهای یک طرفه در سیستم آب رسانی برای جلوگیری از برگشت آب به داخل پمپ در زمان خاموش بودن دستگاه بسیار مفید است.

پمپ آب خانگی ابارا تحت عنوان مدل‌های بشقابی، محیطی، تک پروانه، خودمکش، جتی، دو پروانه شامل سری CDA ، CMA ، AGA ، CD ، CDXM، FSA ، CMC تولید می‌شود.

هنگامی که شیر آب باز می شود، فشار آب کم شده و توسط کلید اتومات پمپ فرمان کار کردن به پمپ جهت تقویت فشار آب صادر می شود. این امر باعث میشود که حتی برای مصارف کم آب نیز این عمل تکرار شده و پمپ به طور دائم روشن نماند. این امر سبب کاهش مصرف برق، بالا رفتن عمر دستگاه و کمتر شدن استهلاک آن می شود. معمولاً از پمپ آب سیرکولاتور در شوفاژخانه استفاده می‌کنند به همین دلیل آن را با عنوان پمپ شوفاژ خانه نیز می شناسند؛ این پمپ سروصدای کمی دارد و استفاده از آن تاثیر چشم گیری در افزایش فشار آب دارد.

رادپمپ یکی از برترین و بزرگ ترین تولیدکنندگان پمپ های آب خانگی در ایران است. این شرکت ده ها نوع پمپ را در مدل های مختلف با توان 1 تا 3.2 اسب بخار برای پوشش نیازهای خانگی تولید می کند. این شرکت ایرانی به دلیل طراحی ظرفیت های مختلف از پمپ آب خانگی، یکی از بهترین لیست ها را برای پوشش دقیق نیازهای مشتری دارد.

برای نصب پمپ آب ساختمان خود با مشاورین شرکت تلمبه موتور غرب می توانید در ارتباط باشید. انتقال مایعات یا آب از مکانی به مکان دیگر، مانند پمپاژ آب از طبقه همکف به طبقه 20 یک ساختمان را توسط انواع پمپ آب انجام می دهند. به دلیل اهمیت استفاده از پمپ در مکان ها و شرایط مختلف، مهندسان انواع پمپ های شناور، برقی، دستی، بادی و…

الکترو پمپ توان تک نیم اسب مدل TPS35/3

بنابراین نمی توان محدوده یکسانی برای برندهای مختلف از نظر قیمتی در نظر گرفت. در این مقاله قصد داریم تا ابتدا درباره انواع پمپ های آب خانگی، مطالب مهمی بیان کنیم. سپس برخی برندهای ایرانی و محصولات آن ها برای مصارف خانگی را معرفی کنیم.

مدل K داب دارای ویژگی هایی است این مدل می تواند حجم قابل قبولی از مایعات یا آب را به ارتفاعات متوسط پمپاژ کند . همین ویژگی ها باعث شده این پمپ یکی از بهترین پمپ هایی باشد که مورد استقبال مردم قرار گرفته است. پمپ گراندفوس در مصارف مورد نیاز مانند مصارف خانگی ، سیرکولاتر و طبقاتی تولید شده که این تولید بستگی به نیاز مشتری دارد . یکی از معروف ترین برندهای ایتالیایی به پمپ آب اسپرونی اختصاص دارد .

همچنین وجود خرابی و یا جایگیری غلط اجزاء در قسمت های دیگر پمپ مانند آب بندی های مکانیکی، کاسه نمد، شفت، دیفیوزر، پوسته و … باعث می شود که پمپ بهینه کار نکند. همچنین اگر پمپ بهینه کار نکند، نمی تواند فشار آب را به فشار حداکثری تعیین شده ( cut-out ) در کلید اتومات برساند و بنابر به کار کردن ادامه می دهد. یکی از معمول ترین اجزای آب بندی های مکانیکی که در پمپها به مشکل می خورد، حلقه آب بندی پلاستیکی است که بین شفت و پوسته و یا میان دیفیوزر و پوسته بکار می رود. پس از شناسایی قطعه معیوب، نسبت به تعمیر یا تعویض آن اقدام کنید.

چرا که در انتها هر دو یک کار را به صورت درست انجام می دهند که آن خاموش یا راه اندازی مجدد پمپ آب است. بهتر است قبل خرید پمپ شناور با نحوه خرید و انتخاب آن آشنا شوید سپس اقدام نمایید.

فشار سیالات به وسیله گام پروانه و سرعت دورانی آن محاسبه می شود.

شرکت ابارا از سال 1912 در زمینه طراحی و تولید انواع پمپ در ژاپن تاسیس گردید. این شرکت توانسته است تا با به کارگیری نیروی متخصص و زبده در این زمینه بسیار شناخته شود و دارای طرفداران بسیاری می باشد. شرکت ابارا هم اکنون دارای 104 مجموعه به عنوان زیر شاخه شرکت اصلی هم چنین 15 شرکت در نقاط مختلف جهان می باشد. شرکت آبروان با بهره‌گیری از کادری مجرب و سال‌ها فعالیت در زمینه تولید پمپ‌های صنعتی تلاش دارد تا خدمات شایسته‌ای در حوزه تعمیر پمپ صنعتی ارائه دهد.

  • این مخزن پس از اتصال به پمپ با توجه به ظرفیت خود، به طور دائم حجم مشخصی از آب را تحت فشار نگه می دارد.
  • در بسیاری از ساختمان های شهر تهران، مشکل کمبود فشار آّب وجود دارد.
  • از پمپ‌ آب خانگی به منظور افزایش فشار آب منازل مسکونی یا انتقال آب از چاه آب به درون ساختمان استفاده می‌شود.پمپ خانگی بر اساس نوع قدرت دارای انواع نیم اسب بخار، یک اسب بخار، یک‌ونیم اسب بخار و دو اسب بخار است.
  • در واقع کاربرد این نوع پمپ چرخش مدام آب در سیستم‌های گرمایشی است.
  • اجزای بوستر پمپ خانگی الکترو موتور پمپ ، تابلو کنترل ، اینورتور، فشار سنج می باشند.

این نوع پمپ برای انتقال آب از یک مکان به مکان دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

روتورهای که کار اصلی چرخش را انجام می‌دهند، از جنس فولاد هستند و یک قسمت رزوه‌ای (چرخ دنده) و یک قسمت استوانه‌ای  دارند. به طور کلی در پمپ بشقابی، از نیروی گریز از مرکز استفاده می‌شود. روتورها با گردش خود سبب گردش پروانه پمپ می‌شوند و آب را وارد قسمت پروانه می‌کنند. در این مرحله با کمک نیروی گریز از مرکز، پرتاب آب به بیرون انجام می‌شود.

پمپ آب

بااین‌حال، قطعه ارتعاشی mps نمی‌تواند بیش از یک دقیقه کار کند، زیرا مقدار زیادی گرما تولید می‌کند. کمپرسورهای خطی این مشکل را ندارند، زیرا می‌توانند توسط مایع خنک‌کننده، خنک شوند. سپس از نقطه اتصال یک خط افقی رسم کرده و میزان هد پمپ را بدست آورید.

انرژی حرکتی پمپ آب برای انتقال سیالات از طریق موتور الکتریکی تعبیه شده در آن تامین می شود.پمپ های آب بر اساس روش انتقال مایعات طبقه بندی می شوند. الکتروموتور استفاده شده در  پمپ آب خانگی 1 اسب بشقابی ژنرا پمپ معادل 750 وات توان مصرف می‌نماید.

با توجه به این اطلاعات، می توانید متراژ مناسب پمپ آب خود را مشخص کنید. برای دریافت مشاوره جهت خرید انواع پمپ آب با کارشناسان ما تماس بگیرید.

اگر می خواهید لیستی از قیمت های موجود را برای پمپ خانگی و یا پمپ های دیگر ببینید میتوانید در سایت الین پمپ آن را بررسی کنید. لیست قیمت هر چند ساعت یک بار بروزرسانی می شود و مشخصات کامل پمپ ها و … را نشان می دهد. با کلیک بر روی محصول می توانید علاوه بر مشخصات و نام و سری دقیق مدل، توضیحات مشخص و جامعی در مورد آن وسیله به دست آورید. با توجه به اینکه برخی از برندهای خارجی دارای تغییر قیمت های زیادی هستند، قیمت آن محصول در سایت درج نشده است.

شما باید ابتدا با انواع پمپ به طور کامل اشنا شده و سپس به خرید بهترین نوع آن بپردازید. از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از ست کنترل پمپ آب خانگی می‌توان به مقرون‌به‌صرفه بودن آن‌ها نسبت به پمپ‌ های تحت‌فشار و خاموش‌شدن خودکار پمپ در صورت قطعی جریان آب اشاره نمود.

آهنگ جدید

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

در معرفی بهترین سایت شرط بندی آنلاین در دنیای بت عنوان شما شکل می‌گیرد
بازی کردن و برنده شدن در سایت شرط بندی و پوکر
مکمل گینر: قدرت و انرژی برای بدنسازان حرفه‌ای
معرفی خدمات سئو و اهمیت آن
انفجار: شرط بندی آنلاین پرطرفدار ایرانی
تعمیر چاپگر: راهکاری معجزه‌آسا برای مشکلات چاپگر شما
تماس با ما